Yetkinlikler - Motivo AŞ.
Motivo

Hesaplama, planlama ve inşaat

Gücümüz açık ekip çalışması, ince yapılandırılmış süreçler ve geleceğe odaklı hesaplamalardır. Tutkumuz yaratıcı çözümler ve karakter sahibi özel nesnelerdir. Bunun için ihtiyaç duyulan bütün hizmetleri bizde, tek çatı altında bulabilirsiniz.

İşbirliğinin hizmet kapsamı ihtiyaçlarınıza bağlıdır: Genel veya uzmanlık alanı planlayıcısı. İnşaat yöneticisi veya toptan yönetici, inşaat sahibi temsilcisi veya toptan işletmeci. Farklı işbirliği biçimlerine açığız.

Hesaplama

Bizimle maliyet gelişmesi her zaman kontrol altındadır. Maliyetleri çok erken bir aşamada hesaplıyor ve devam eden maliyetleri her zaman güncel tutuyoruz. Projenin her aşamasında projenizin mali olarak nasıl geliştiğinden her an emin olabilirsiniz.

Planlama

Bütünü gözden kaçırmadan adınıza planlama yapıyor ve organizasyon sırasında süreci odağa alıyoruz. Bu şekilde adım adım güvenli biçimde hedefe götüren daha ince ve esnek işlemler gerçekleşiyor. 

İnşaat

Projenizin inşaatının gerçekleşmesinde bütün gereksinimleri karşılayan kapsamlı bir hizmet paketiyle sizi destekliyoruz. Bu sırada her an yönetimimiz, koordinasyon ve sorun çözme yetkinliğimize güvenebilirsiniz çünkü bizim için en yüksek önceliklerden biri güvenirliktir. 

 

 

© All rights reserved